NEWS

Yıl:
--  
 • Apr.2017
  24
  Süper Hızlı VDSL Modem: TP-Link Archer VR2800
  TP-Link, süper hızlı yeni VDSL modem yönlendirici modeli Archer VR2800’ü satışa sunuyor. Toplamda 2.8 Gbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, her açıdan güçlü ve geniş bir WiFi oluşturuyor.
 • Apr.2017
  18
  TP-Link, Dünya Ethernet Switch Pazarında İkinci Sıraya Yükseldi
  IDC’nin 2016 yılı Ethernet Switch (Anahtar) Pazarı raporuna göre, TP-Link bu pazarda ikinci sıraya yükseldi. Şirket bireysel ağ çözümleri pazarındaki başarısını, kurumsal ağ pazarına da yansıtmayı hedefliyor.
 • Apr.2017
  10
  TP-Link’ten Yeni Fiyat/Performans Ürünü
  TP-Link, fiyat/performans değeri yüksek yeni bir yönlendiriciyi (router) daha satışa sundu. TL-WR845N, kolay kurulup kullanılan, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı bir ürün.
 • Apr.2017
  03
  TP-Link’ten Duvar Prizi Şeklinde Erişim Noktası
  TP-Link, duvar prizi biçiminde tasarlanan ve çok kolay monte edilip kullanılabilen yeni erişim noktasını (access point) duyurdu. Başta oteller olmak üzere işyerleri ve konut siteleri için uygun bir çözüm olan EAP115-Wall, ücretsiz yönetim yazılımı ile geliyor.
 • Mar.2017
  27
  TP-Link’ten ‘Uzman’ Kamera
  TP-Link, yatay ve dikey kaydırma hareketi yeteneğine sahip, gece/gündüz çekim yapabilen yeni IP kamerasını satışa sunuyor. NC450 model kamera, uzman özellikleri ile ev ve ofislerin güvende olmasını sağlıyor.
 • Mar.2017
  22
  Giriş Seviyesi Yeni VDSL Modem: TP-Link TD-W9977
  TP-Link, hem ADSL hem VDSL destekli yeni giriş seviyesi modem router’ı satışa sunuyor. TD-W9977, doğrudan modem olarak kullanımının yanında internet servis sağlayıcıların verdiği modeme bağlanarak da kullanılabiliyor.
 • Mar.2017
  20
  Dijital Çağ İçin Yeni Ürünler
  TP-Link, bu yılki CeBIT Fuarı’nda dijital çağa geçiş için gerekli olan hem ev hem de kurumsal yepyeni ürünlerini tanıtıyor. Şirket, fuarda ayrıca bayileri için yeni ‘Partner Programı’ da duyuruyor.
 • Mar.2017
  07
  TP-Link, İki Ürünü ile IF! Tasarım Ödülü Kazandı
  TP-Link’in her açıdan yenilikçi kablosuz yönlendiricisi Archer C5400 ve HD bulut kamerası KC100, IF! Tasarım Ödülü’ne değer bulundu.
 • Feb.2017
  23
  TP-Link, Kurumsal Ağ Çözümlerinde de İddialı
  TP-Link, Barselona’da yapılacak olan Mobile World Kongresi’nde yeni kurumsal ağ çözümlerini tanıtıyor. Bu yıldan itibaren kurumsal pazarda daha iddialı olan şirket, hem iç hem dış mekanlara yönelik yeni ürünler sunuyor.
 • Feb.2017
  23
  TP-Link, En Gelişmiş Ağ Çözümlerini Mobile World Fuarı’nda Sergiliyor
  TP-Link, Barselona’da yapılacak olan Mobile World Kongresi’nde hem ev hem de işyerlerine yönelik en gelişmiş ağ çözümleri ile yer alıyor. TP-Link standında yer alan ürünler arasında dünyanın ilk 1.8GHz dört çekirdekli işlemcisini kullanan yönlendiricisi (router) de bulunuyor.
 • Feb.2017
  20
  TP-Link’ten Aile Boyu Powerbank…
  TP-Link’in yıl içinde satışa sunacağını duyurduğu yeni powerbank’ı çok güçlü pil desteği ile tüm aileye yetebilecek kapasitede.
 • Feb.2017
  10
  TP-Link, Uludağ’da Hız Tutkunları ile Buluşacak…
  Bu hafta sonu Uludağ’da TP-Link kar motorunu yakalayanlar hem motor turu hem de sürpriz hediyeler kazanacak.
 • Feb.2017
  07
  Kolaykurulum.net Yenilendi
  TP-Link’in ürün kurulum videolarının yer aldığı site yenilendi. Kullanıcıların ürünleri daha kolay kurmaları için oluşturulan Kolaykurulum.net’te şu anda 222 ürün videosu yer alıyor.
 • Jan.2017
  31
  Teknolojik Sevgililere Farklı Hediye Seçenekleri
  TP-Link’in Bluetooth hoparlörden taşınabilir WiFi cihazına, powerbank’tan akıllı prize kadar pek çok ürünü, teknoloji tutkunu sevgililer için farklı hediye seçeneği oluşturuyor.
 • Jan.2017
  23
  “Kaliteli Powerbank Kullanılmalı”
  TP-Link yetkilileri, kaliteli, markalı powerbank’ların güvenli olduklarına dikkat çekerek, kullanıcıları powerbank alırken markalı ve güvenilir ürünleri tercih etmeleri konusunda uyarıyorlar.