NEWS

Yıl:
--  
 • Aug.2017
  15
  TP-Link’ten Bol Seçenekli Yeni Powerline Adaptörler
  TP-Link, elektrik hattını internet ağı olarak kullanmayı sağlayan powerline adaptör ailesine altı yeni model daha ekledi. Tüketiciye her ürün grubunda çok model seçeneği sunarak tek modeli dayatmayan şirket, bu yeni modeller ile her ihtiyaca yönelik, kablolu ya da kablosuz çözüm sunuyor.
 • Jul.2017
  31
  Kampta, Doğada İletişimi Kesmemek İçin…
  Doğada zaman geçirmeyi, kamp yapmayı sevenler için iletişim önemli bir gereksinim. TP-Link’in Neffos akıllı telefonları, 4G destekli taşınabilir yönlendiricileri ve powerbank’ları her yerde bağlı kalmak için ideal çözümler.
 • Jul.2017
  27
  TP-Link, WiFi Pazarına Yön Vermeye Devam Ediyor
  IDC’nin 2017’nin ilk çeyrek pazar araştırma sonuçlarına göre TP-Link, dünya kablosuz ağ ürünleri (WLAN) pazarında yüzde 45.95’lik pazar payı ile liderliğini sürdürüyor. Dünyada pazarın nerdeyse yarısını karşılayan TP-Link, WiFi pazarını şekillendiren en önemli oyuncu konumunda.
 • Jul.2017
  17
  Fiyat/Performans Odaklı Yeni Yönlendirici: TP-Link Archer C50
  TP-Link, WiFi bağlantı hızı yüksek ve performansa göre son derece uygun fiyata sahip yeni yönlendiricisini satışa sundu. Archer C50 model yönlendirici, çift kanal destekli ve toplamda 1200Mbps WiFi hızına ulaşabiliyor.
 • Jul.2017
  11
  TP-Link’ten Çok Güçlü WiFi Menzil Genişletici
  TP-Link, WiFi kapsama alanını 1300 metrekareye kadar genişletme yeteneğine sahip, yeni menzil genişletici modelini duyurdu.
 • Jun.2017
  19
  Tatilde, Seyahatte Kolay ve Güvenli WiFi İçin
  Yurtdışı geziler başta olmak üzere seyahatte, yazlık evlerde, teknelerde kolay, güvenilir ve uygun fiyatla bir kablosuz ağ oluşturmak için TP-Link’in MiFi (Mobil WiFi) ürünleri ideal çözüm oluşturuyor.
 • Jun.2017
  14
  Güçlü WiFi İçin: TP-Link Archer C20
  TP-Link Archer C20 model yönlendirici, yüksek kablosuz bağlantı hızları, çift kanal desteği ve güçlü antenleri ile evlerde yüksek kapasiteli WiFi bağlantısı sunuyor.
 • Jun.2017
  12
  Babalara Yakışır, Güçlü Modem
  TP-Link’in Archer serisi modemleri, oyun oynamayı, HD video izlemeyi seven babaların ihtiyacı olan güçlü özellikleriyle farklı bir hediye seçeneği oluşturuyor.
 • Jun.2017
  05
  Kurumsal Ağlarda Esneklik, Kolay Yönetilme ve Güvenlik İçin…
  TP-Link, kurumlara yönelik, kolay kullanılan ve WiFi hızını ve güvenliğini en üst seviyeye ulaştıran yeni ağ donanımlarını satışa sundu. CAP serisi erişim noktaları ve bunların denetleyicisi olan donanımlar, otel, AVM, okul gibi işletmelerin kablosuz ağ performansını kolayca artırmayı sağlıyor.
 • May.2017
  22
  Eski Yönlendiricileri Değiştirme Zamanı…
  TP-Link’in uygun fiyatlı ve 450Mbps kablosuz hıza sahip yönlendirici (router) modeli TL-WR940N, düşük hızlı yönlendiricilerini değiştirmek isteyenler için uygun fiyatlı, ideal bir çözüm.
 • May.2017
  15
  Rahat Taşınan, Akıllı Şarj Özellikli Yeni Şarj Ünitesi
  TP-Link, yeni çoklu şarj ünitesi modeli olan UP525’i satışa sundu. Yuvarlak, küçük yapısı ile kolayca her yere taşınabilen ürün, beş adet akıllı şarj özellikli USB girişine sahip. Ürüne akıllı telefondan giyilebilir cihazlara değin farklı cihazlar bağlanıp şarj edilebiliyor.
 • May.2017
  09
  Annelere Akıllı Bir Hediye…
  TP-Link’in akıllı prizleri, Anneler Günü için farklı ve annelerin çok işine yarayacak bir hediye seçeneği oluşturuyor.
 • May.2017
  02
  TP-Link’ten Tarihe ve Kültüre Destek…
  TP-Link, tarihi Aeneas Rotası Projesi’ne sponsor oldu. Aeneas Destanı’nda anlatılan Altınoluk’tan başlayıp İtalya-Castro’da sona eren tarihi yolculuk, antik gemilerle yeniden yapılacak. TP-Link, bu projenin kablosuz ağ sponsoru oldu.
 • Apr.2017
  24
  Süper Hızlı VDSL Modem: TP-Link Archer VR2800
  TP-Link, süper hızlı yeni VDSL modem yönlendirici modeli Archer VR2800’ü satışa sunuyor. Toplamda 2.8 Gbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, her açıdan güçlü ve geniş bir WiFi oluşturuyor.
 • Apr.2017
  18
  TP-Link, Dünya Ethernet Switch Pazarında İkinci Sıraya Yükseldi
  IDC’nin 2016 yılı Ethernet Switch (Anahtar) Pazarı raporuna göre, TP-Link bu pazarda ikinci sıraya yükseldi. Şirket bireysel ağ çözümleri pazarındaki başarısını, kurumsal ağ pazarına da yansıtmayı hedefliyor.