NEWS

Yıl:
--  
 • Jun.2017
  19
  Tatilde, Seyahatte Kolay ve Güvenli WiFi İçin
  Yurtdışı geziler başta olmak üzere seyahatte, yazlık evlerde, teknelerde kolay, güvenilir ve uygun fiyatla bir kablosuz ağ oluşturmak için TP-Link’in MiFi (Mobil WiFi) ürünleri ideal çözüm oluşturuyor.
 • Jun.2017
  14
  Güçlü WiFi İçin: TP-Link Archer C20
  TP-Link Archer C20 model yönlendirici, yüksek kablosuz bağlantı hızları, çift kanal desteği ve güçlü antenleri ile evlerde yüksek kapasiteli WiFi bağlantısı sunuyor.
 • Jun.2017
  12
  Babalara Yakışır, Güçlü Modem
  TP-Link’in Archer serisi modemleri, oyun oynamayı, HD video izlemeyi seven babaların ihtiyacı olan güçlü özellikleriyle farklı bir hediye seçeneği oluşturuyor.
 • Jun.2017
  05
  Kurumsal Ağlarda Esneklik, Kolay Yönetilme ve Güvenlik İçin…
  TP-Link, kurumlara yönelik, kolay kullanılan ve WiFi hızını ve güvenliğini en üst seviyeye ulaştıran yeni ağ donanımlarını satışa sundu. CAP serisi erişim noktaları ve bunların denetleyicisi olan donanımlar, otel, AVM, okul gibi işletmelerin kablosuz ağ performansını kolayca artırmayı sağlıyor.
 • May.2017
  22
  Eski Yönlendiricileri Değiştirme Zamanı…
  TP-Link’in uygun fiyatlı ve 450Mbps kablosuz hıza sahip yönlendirici (router) modeli TL-WR940N, düşük hızlı yönlendiricilerini değiştirmek isteyenler için uygun fiyatlı, ideal bir çözüm.
 • May.2017
  15
  Rahat Taşınan, Akıllı Şarj Özellikli Yeni Şarj Ünitesi
  TP-Link, yeni çoklu şarj ünitesi modeli olan UP525’i satışa sundu. Yuvarlak, küçük yapısı ile kolayca her yere taşınabilen ürün, beş adet akıllı şarj özellikli USB girişine sahip. Ürüne akıllı telefondan giyilebilir cihazlara değin farklı cihazlar bağlanıp şarj edilebiliyor.
 • May.2017
  09
  Annelere Akıllı Bir Hediye…
  TP-Link’in akıllı prizleri, Anneler Günü için farklı ve annelerin çok işine yarayacak bir hediye seçeneği oluşturuyor.
 • May.2017
  02
  TP-Link’ten Tarihe ve Kültüre Destek…
  TP-Link, tarihi Aeneas Rotası Projesi’ne sponsor oldu. Aeneas Destanı’nda anlatılan Altınoluk’tan başlayıp İtalya-Castro’da sona eren tarihi yolculuk, antik gemilerle yeniden yapılacak. TP-Link, bu projenin kablosuz ağ sponsoru oldu.
 • Apr.2017
  24
  Süper Hızlı VDSL Modem: TP-Link Archer VR2800
  TP-Link, süper hızlı yeni VDSL modem yönlendirici modeli Archer VR2800’ü satışa sunuyor. Toplamda 2.8 Gbps kablosuz hızlara ulaşabilen ürün, her açıdan güçlü ve geniş bir WiFi oluşturuyor.
 • Apr.2017
  18
  TP-Link, Dünya Ethernet Switch Pazarında İkinci Sıraya Yükseldi
  IDC’nin 2016 yılı Ethernet Switch (Anahtar) Pazarı raporuna göre, TP-Link bu pazarda ikinci sıraya yükseldi. Şirket bireysel ağ çözümleri pazarındaki başarısını, kurumsal ağ pazarına da yansıtmayı hedefliyor.
 • Apr.2017
  10
  TP-Link’ten Yeni Fiyat/Performans Ürünü
  TP-Link, fiyat/performans değeri yüksek yeni bir yönlendiriciyi (router) daha satışa sundu. TL-WR845N, kolay kurulup kullanılan, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı bir ürün.
 • Apr.2017
  03
  TP-Link’ten Duvar Prizi Şeklinde Erişim Noktası
  TP-Link, duvar prizi biçiminde tasarlanan ve çok kolay monte edilip kullanılabilen yeni erişim noktasını (access point) duyurdu. Başta oteller olmak üzere işyerleri ve konut siteleri için uygun bir çözüm olan EAP115-Wall, ücretsiz yönetim yazılımı ile geliyor.
 • Mar.2017
  27
  TP-Link’ten ‘Uzman’ Kamera
  TP-Link, yatay ve dikey kaydırma hareketi yeteneğine sahip, gece/gündüz çekim yapabilen yeni IP kamerasını satışa sunuyor. NC450 model kamera, uzman özellikleri ile ev ve ofislerin güvende olmasını sağlıyor.
 • Mar.2017
  22
  Giriş Seviyesi Yeni VDSL Modem: TP-Link TD-W9977
  TP-Link, hem ADSL hem VDSL destekli yeni giriş seviyesi modem router’ı satışa sunuyor. TD-W9977, doğrudan modem olarak kullanımının yanında internet servis sağlayıcıların verdiği modeme bağlanarak da kullanılabiliyor.
 • Mar.2017
  20
  Dijital Çağ İçin Yeni Ürünler
  TP-Link, bu yılki CeBIT Fuarı’nda dijital çağa geçiş için gerekli olan hem ev hem de kurumsal yepyeni ürünlerini tanıtıyor. Şirket, fuarda ayrıca bayileri için yeni ‘Partner Programı’ da duyuruyor.