NEWS

Yıl:
--  
 • Oct.2017
  16
  TP-Link RE360 ile Geniş Evlerde Her Yerde WiFi
  Geniş evlerde WiFi sinyallerinin her yere ulaşmasını sağlayan TP-Link’in yeni menzil genişleticisi RE360, yüksek WiFi hızının yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.
 • Oct.2017
  10
  WiFi Canavarı Archer C5400 Türkiye’de…
  TP-Link, çok gelişmiş teknik özelliklerle donatılmış olan Archer C5400 model yönlendiriciyi Türkiye’de satışa sundu. Üç bantlı, üzerinde sekiz tane anten yer alan ve bu sayede hem çok hızlı hem de kapsama alanı geniş WiFi sağlayan ürün, HD video ve online oyunlar için ideal ağ çözümü.
 • Oct.2017
  02
  Çocukların İnternet Güvenliği İçin…
  TP-Link, özellikle son dönemde bazı oyunlar ile yeniden gündeme gelen internette çocukların güvenliği konusunda, ailelere modemler üzerinden yapabilecekleri denetimleri hatırlatıyor.
 • Sep.2017
  25
  TP-Link’in ‘Aile Boyu’ Powerbank’ı Türkiye’de…
  TP-Link’in çok güçlü pil desteği ile akılı telefonları çok kez tam şarj edebilen TL-PB20100 model powerbank’ı Türkiye’de satışa sunuldu. iPhone SE’yi 10.5 kez, Galaxy S7’yi 5.7 kez şarj edebilen powerbank, tüm aileye yetecek kapasitede ve kaliteli bir çözüm.
 • Sep.2017
  18
  Okullar, Hastaneler, Oteller İçin Kolay Yönetilen WiFi Çözümü
  TP-Link, yüksek yoğunluğa sahip iş ağlarında, çok sayıda kullanıcının sorunsuz WiFi deneyimi için geliştirilen EAP serisi erişim noktalarının bir yenisini daha satışa sundu. Ücretsiz denetleyici yazılımı ile kolay yönetilen EAP245 erişim noktası, AC destekli ve yüksek WiFi hızlarına sahip.
 • Sep.2017
  13
  Hem Akıllı Priz Hem WiFi Menzil Genişletici
  TP-Link, iki özelliği bir arada sunan yeni ürününü Türkiye’de satışa sunuyor. RE270K model adlı ürün hem akıllı priz hem de WiFi menzil genişletici işlevlerine sahip.
 • Sep.2017
  05
  Modeminin Antenini Değiştirmek İsteyenlere…
  TP-Link, modeminin anteninden ve yaydığı sinyalden memnun olmayanlar için 9dBi’lik, yönsüz iç mekan antenini satışa sundu.
 • Aug.2017
  31
  TP-Link, ‘Ev WiFi Sistemi’ Deco M5’i IFA’da Tanıtıyor
  TP-Link, Berlin’de yapılan IFA’da evler için kapsamadan güvenliğe değin tüm WiFi ihtiyacını karşılayan yeni ‘Ev WiFi Sistemi’ Deco M5’i tanıtıyor.
 • Aug.2017
  28
  TP-Link, Yeni Akıllı Ev Çözümleri ile IFA 2017’de
  TP-Link, Berlin’de yapılacak olan ve Avrupa’nın önde gelen teknoloji fuarı olan IFA’da en yeni ağ teknolojilerinin yanı sıra gelişen akıllı ev çözümlerini de tanıtıyor.
 • Aug.2017
  15
  TP-Link’ten Bol Seçenekli Yeni Powerline Adaptörler
  TP-Link, elektrik hattını internet ağı olarak kullanmayı sağlayan powerline adaptör ailesine altı yeni model daha ekledi. Tüketiciye her ürün grubunda çok model seçeneği sunarak tek modeli dayatmayan şirket, bu yeni modeller ile her ihtiyaca yönelik, kablolu ya da kablosuz çözüm sunuyor.
 • Jul.2017
  31
  Kampta, Doğada İletişimi Kesmemek İçin…
  Doğada zaman geçirmeyi, kamp yapmayı sevenler için iletişim önemli bir gereksinim. TP-Link’in Neffos akıllı telefonları, 4G destekli taşınabilir yönlendiricileri ve powerbank’ları her yerde bağlı kalmak için ideal çözümler.
 • Jul.2017
  27
  TP-Link, WiFi Pazarına Yön Vermeye Devam Ediyor
  IDC’nin 2017’nin ilk çeyrek pazar araştırma sonuçlarına göre TP-Link, dünya kablosuz ağ ürünleri (WLAN) pazarında yüzde 45.95’lik pazar payı ile liderliğini sürdürüyor. Dünyada pazarın nerdeyse yarısını karşılayan TP-Link, WiFi pazarını şekillendiren en önemli oyuncu konumunda.
 • Jul.2017
  17
  Fiyat/Performans Odaklı Yeni Yönlendirici: TP-Link Archer C50
  TP-Link, WiFi bağlantı hızı yüksek ve performansa göre son derece uygun fiyata sahip yeni yönlendiricisini satışa sundu. Archer C50 model yönlendirici, çift kanal destekli ve toplamda 1200Mbps WiFi hızına ulaşabiliyor.
 • Jul.2017
  11
  TP-Link’ten Çok Güçlü WiFi Menzil Genişletici
  TP-Link, WiFi kapsama alanını 1300 metrekareye kadar genişletme yeteneğine sahip, yeni menzil genişletici modelini duyurdu.
 • Jun.2017
  19
  Tatilde, Seyahatte Kolay ve Güvenli WiFi İçin
  Yurtdışı geziler başta olmak üzere seyahatte, yazlık evlerde, teknelerde kolay, güvenilir ve uygun fiyatla bir kablosuz ağ oluşturmak için TP-Link’in MiFi (Mobil WiFi) ürünleri ideal çözüm oluşturuyor.