NEWS

Yıl:
--  
 • Dec.2017
  11
  TP-Link’in Mesh Ev WiFi Sistemi Deco M5
  TP-Link, evlerdeki WiFi sorununu güvenliği de kapsayacak şekilde çözen Mesh Ev WiFi sistemi Deco M5’i yakında Türkiye’de satışa sunacak. Ek güvenlik ve esnek yönetim araçları ve Mesh özelliği ile farklı ve özgün bir ağ çözümü olan Deco M5, hem kolay kurulup kullanılıyor, hem her odaya WiFi sinyali ulaştırıyor, hem de güvenliği sağlıyor.
 • Dec.2017
  05
  Hem Çok Hızlı, Hem Mobil WiFi Cihazı: TP-Link M7650
  TP-Link’in hızlı mobil WiFi cihazı M7650 Türkiye’de satışa sunuldu. 4.5G destekli ürün, 32 cihaz/kişiye mobil WiFi paylaştırabiliyor ve uzun pil ömrü sayesinde her yerde kullanılabiliyor.
 • Nov.2017
  27
  Nişantaşı Üniversitesi, TP-Link’i Tercih Etti
  TP-Link, kurumsal ağ çözümlerinde de iddialı. Şirket, son olarak Nişantaşı Üniversitesi’nin ağ altyapısını kurdu.
 • Nov.2017
  20
  TP-Link Akıllı Ampuller Türkiye’de…
  TP-Link’in ekstra herhangi bir donanım gerekmeden WiFi’a bağlanan ve akıllı telefonlardan kolayca yönetilebilen akıllı ampulleri Türkiye’de satışa sunuldu. Dört farklı modeli olan TP-Link akıllı ampuller, Amazon Alexa ile uyumlu ve her ortama göre ışığı ayarlayabiliyor, günün farklı saatlerine programlanabiliyor.
 • Nov.2017
  13
  Tüm WiFi İhtiyaçları Tek Bir Kutuda
  TP-Link, bir evin kablosuz ağ ihtiyacı olan yönlendirici, WiFi menzil genişletici ve erişim noktası özelliklerini tek bir kutuda toplayan TL-WR940N yönlendiricinin yeni versiyonunu satışa sundu. 450Mbps kablosuz hıza sahip olan ürün, tüm bu özelliklere karşın sadece 139 TL fiyata sahip.
 • Nov.2017
  06
  TP-Link, Ice E-Sports Club’a Sponsor Oldu
  TP-Link, e-spora desteğini sürdürüyor. Şirket, beş takımdan oluşan ve katıldığı turnuvaların çoğundan derece ile dönen Ice E-Sports Club’a destek vermeye başladı.
 • Oct.2017
  31
  Evdeki Her Cihaza Güçlü WiFi İçin: TP-Link Archer C3150
  TP-Link, çok sayıda cihazın WiFi’a bağlandığı geniş evler için yeni yönlendiricisini satışa sundu. Archer C3150 model yönlendirici, yüksek hızda kablolu ve kablosuz bağlantı sunuyor ve bu sayede evler ‘eğlence merkezi’ haline gelebiliyor.
 • Oct.2017
  23
  TP-Link’ten Çelik Kasalı, Güçlü Yönlendirici
  TP-Link, çelik kasalı, güvenli, sağlam ve güçlü yeni yönlendiricisini satışa sundu. Aynı zamanda erişim noktası (access point) özelliği de olan yönlendirici, kablolu internet bağlantılarına WiFi özgürlüğü sağlıyor.
 • Oct.2017
  16
  TP-Link RE360 ile Geniş Evlerde Her Yerde WiFi
  Geniş evlerde WiFi sinyallerinin her yere ulaşmasını sağlayan TP-Link’in yeni menzil genişleticisi RE360, yüksek WiFi hızının yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.
 • Oct.2017
  10
  WiFi Canavarı Archer C5400 Türkiye’de…
  TP-Link, çok gelişmiş teknik özelliklerle donatılmış olan Archer C5400 model yönlendiriciyi Türkiye’de satışa sundu. Üç bantlı, üzerinde sekiz tane anten yer alan ve bu sayede hem çok hızlı hem de kapsama alanı geniş WiFi sağlayan ürün, HD video ve online oyunlar için ideal ağ çözümü.
 • Oct.2017
  02
  Çocukların İnternet Güvenliği İçin…
  TP-Link, özellikle son dönemde bazı oyunlar ile yeniden gündeme gelen internette çocukların güvenliği konusunda, ailelere modemler üzerinden yapabilecekleri denetimleri hatırlatıyor.
 • Sep.2017
  25
  TP-Link’in ‘Aile Boyu’ Powerbank’ı Türkiye’de…
  TP-Link’in çok güçlü pil desteği ile akılı telefonları çok kez tam şarj edebilen TL-PB20100 model powerbank’ı Türkiye’de satışa sunuldu. iPhone SE’yi 10.5 kez, Galaxy S7’yi 5.7 kez şarj edebilen powerbank, tüm aileye yetecek kapasitede ve kaliteli bir çözüm.
 • Sep.2017
  18
  Okullar, Hastaneler, Oteller İçin Kolay Yönetilen WiFi Çözümü
  TP-Link, yüksek yoğunluğa sahip iş ağlarında, çok sayıda kullanıcının sorunsuz WiFi deneyimi için geliştirilen EAP serisi erişim noktalarının bir yenisini daha satışa sundu. Ücretsiz denetleyici yazılımı ile kolay yönetilen EAP245 erişim noktası, AC destekli ve yüksek WiFi hızlarına sahip.
 • Sep.2017
  13
  Hem Akıllı Priz Hem WiFi Menzil Genişletici
  TP-Link, iki özelliği bir arada sunan yeni ürününü Türkiye’de satışa sunuyor. RE270K model adlı ürün hem akıllı priz hem de WiFi menzil genişletici işlevlerine sahip.
 • Sep.2017
  05
  Modeminin Antenini Değiştirmek İsteyenlere…
  TP-Link, modeminin anteninden ve yaydığı sinyalden memnun olmayanlar için 9dBi’lik, yönsüz iç mekan antenini satışa sundu.