Yeni TP-Link Tanıtımı

1996 yılında kurulan TP-Link, günlük hayatın her yönünü kapsayan ağ oluşturma aygıtlarının ve aksesuarlarının dünya çapındaki güvenilir bir sağlayıcısıdır. Ağ oluşturma alanında 20 yılı aşkın liderliğini kutlayan TP-Link, kablosuz teknolojinin ötesinde de geliştirilmiştir ve akıllı ev, akıllı telefon ve akıllı aksesuar kategorilerinde yeni ürünler sunmaktadır. Bu gelişim ve şirket stratejisini göz önüne aldığımızda, yeni TP-Link’I size tanıtma konusunda heyecan duymaktayız.

Our New Look

Logo
Yeni logomuz, marka kimliğimizin en önemli parçasıdır. Logomuz, görsel iletişimimizin görünüşünü, gücün başarısı olan temel ilkemize bağlar.
Before After
Reklam Sloganı
"Reliably Smart" akıllı ürünler piyasasında genişlediğimizi vurgularken aynı zamanda da kuruluş sloganımızın mirasını sürdürür.
İkonografi
Tescilli simgelerimiz markamızın kişiliğini somutlaştırırken, aynı zamanda sadeliği ve verimliliği de vurgulamaktadır. Yeni simgelerimiz teknik düşünceleri görsel olarak göz önüne taşıyarak kültürler ve diller arasında da iletişim kurar.
Website ve Uygulamalar
Yeni ana sayfamız bilgilendiricidir, sorularınıza cevap niteliğindedir ve çeşitli aygıtları içermektedir. Yeni websitenin yanı sıra, tüm kullanıcı ara yüzleri ve uygulamaları da geliştirilmiş uygulanabilirlik ve kullanılabilirlik ile güncellenecektir.
Ambalajlama
Ürün özellikleri ve fonksiyonları hakkında bilgilendirme görevi üstlenen yeni ambalajlamamız somut bir müşteri deneyimidir. Yeni ambalajlama tasarım sistemi, reklamlarımız ile doğrudan ilişki kurarak müşterilerin ilgisini çeker ve kişiliğimizi yansıtarak müşterileri heyecanlandırır.

Canlı!

Görmek, Hissetmek, Bağlanmak için Sizin

İlerideki Adımlar

Yeni marka kimliğini sunmak, keşifler ve imkanlar yolunda düzenli olarak gelişim sağlayacağımız TP-Link’in yeni yolculuğunun ilk adımıdır. Kanıtlanmış sağlamlık, performans ve değer mirası ile, tüm bireylerin ağ gereksinimlerini karşılayan bir ürün portföyü oluşturduk. Bugünlerde, internete bağlı yaşam tarzları gelişmeye devam ettiğinden dolayı, TP-Link yarının taleplerini bugünden karşılamak için bugünden genişleyecektir.