1-Port Gigabit GPON Terminal TX-6610

  • ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 ve ITU G.984.4 ile uyumluluğu sayesinde kapsamlı GPON ağ uyumluluğu sağlar
  • 2.488Gbps'e kadar indirme hızları ve 1.244Gbps'e kadar yükleme hızları
  • Fiber girişi ve gigabit portu harika yüksek transfer hızları sağlar
  • OMCI (ONT Yönetim Kontrol Arayüzü) uzaktan yönetimi destekler

Bu Ürün Nedir?

TP-LINK'in TX-6610 gelecek nesil Gigabit Pasif Optik Ağ(GPON) terminali Eve Fiber çözümü için idealdir. GPON portu üzerinden yüksek hızlı internet bağlantısını Gigabit Ethernet portu ile inanılmaz güçlü bir şekilde kullanıcılara paylaştırmanıza olanak tanımaktadır. 2.488Gbps'e kadar aktarım hızları, bir GPON portu ve bir Gigabit Ethernet portu ile TX-6610 yüksek performans yönlendirme kapasiteleri sağlayarak kesintisi VoIP, HD video yayını deneyimini garanti eder.

DONANIM ÖZELLİKLERİ
Arabirim 1 * 10/100/1000Mbps RJ45 Portu
1 * SC/UPC Portu
Buton 1 Güç Açma/Kapama Düğmesi
1 RESET Düğmesi
Harici Güç Kaynağı 9VDC/0.6A
IEEE Standartları IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q
Veri Hızları Upstream:1.244Gbps
Downstream:2.488Gbps
Boyutlar ( W X D X H ) 4.0*1.5*4.2 in.(102.7 x 37.9 x 106.9mm)
Uzaklık 0~ 20Km Max
GPON Standartları ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
Optik Modül Class B+
Receiver DFB Laser
Transmitter DFB Laser
Dalga Boyu Upstream:1310nm
Downstream:1490nm
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service MAC Adresi/ VLAN/ IP Adresi/ DSCP /L4 port tabanlı Servis Akış Sınıflandırma
802.3x Akış Kontrolü
SP/WRR/SP+WRR Takvim Kuralları Desteği
Upstream Öncelik Etiket Desteği 802.1D Kullanıcı Önceliği
Hız Limitleme ve Trafik Şekillendirme
Tail-Drop/WRED/RED Tıkanıklık Kontrol Desteği
VLAN 802.1Q tag VLAN
VLAN transparent modu/VLAN translation modu/VLAN trunk modu
Güvenlik AES Şifreleme
MAC Adres/VLAN/IP Adres/L4 port tabanlı Paket Filtreleme
MAC Adres/Broadcast /Multicast/VID/IP Adres tabanlı ACL (Erişim Kontrol Listesi)
İllegal Frame/İllegal Multicast Filtreleme
Yönetim Web, OMCI ve Telnet üzerinden yönetim
Yönetici IP/MAC belirleme
Reset düğmesi veya Web UI ile varsayılan ayarlara sıfırlama
Gerçek zamanlı istatistikler, Optik Diyagnostik, Sistem Log
Gelişmiş Özellikler SN ve Şifre tabanlı Kimlik Doğrulama
Otomatik oluşturulan ve manuel belirtilen Seri Numaraları
Upstream ve Downstream FEC
NSR/SR Dinamik Bant Genişliği Tahsisi(DBA) desteği
7'e kadar T-CONT'lar ve 4095 GEM Portu
Optik güç tespiti, Dying Gasp
Terminal Silent mekanizma
802.3as Ethernet Çerçeve Genişletme/802.3az EEE Enerji Koruma/Ethernet port loop testi
IGMP IGMP v2/v3
IGMP Snooping
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği 1-Port Gigabit GPON Terminal TX-6610
1 * RJ-45 Ethernet Kablo
Hızlı Kurulum Kılavuzu
Ürün CD'si
Güç Adaptörü
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® veya Linux
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Depolama Sıcaklığı: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Çalışma Nemi: 10%~90% yoğuşmasız
Depolama Nemi: 5%~90% yoğuşmasız