Anasayfa » Destek » Teknik Destek İletişim » E-mail Destek

E-mail Destek

Talebinize 48 saat içinde yanıt verilecektir. E-posta kutunuzda adresimizin yasaklı ve gereksiz posta posta kutusunda olmadığından emin olmak için lütfen Junk mail kutusu ve eposta filtreleme ayarlarınızı kontrol ediniz.
 
Eğer talebinize 48 saat içinde dönüş yapılmadıysa, teknik destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz. Bölgenizdeki iletişim detaylarını bulmak için buraya tıklayınız.

Konu ile ilgili çözüm sürecinde daha iyi ve kısa sürede yardımcı olabilmemiz için lütfen probleminizi detaylı bir şekilde açıklayınız.

* Bu alanların doldurulması zorunludur
  1. Formu göndermeden önce ilk yardım için SSS bölümüne bakmanız önerilir.
  2. Formu bir kez gönderin.Formun başarıyla gönderildiğine dair bilgilendirme mesajı gelecektir.Lütfen formu tekrar tekrar göndermeyin. Sizlere mümkün olan en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.
  3. Eğer lokasyonunuz listede yoksa, lütfen "Diğer Bölge"yi seçiniz.
 

Kampanyalı Ürünler Hakkında

Kampanya dahilinde (TTNET) taahhütlü olarak almış olduğunuz (TD-W8101G,TD-W8901G,TD-854W,TD-864W, vb.) cihazlar ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız ile ilgili lütfen 0850 209 40 40 numaralı telefondan veya modemdestek@sentim.com.tr, modem_destek@sentim.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçiniz.

 
Arızalı ürününüzün servisteki durumunu öğrenmek için buraya tıklayınız!
 
Ürününüzün garanti durumunu sorgulamak için buraya tıklayınız!